Po čtyřech letech od svatby se začalo rodině blýskat na lepší časy. Radost přišla s narozením první dcery Caroline i s oznámením Johnovy prezidentské kandidatury. Po porážce Richarda Nixona se v roce 1960 stal John F. Kennedy nejmladším mužem v čele Spojených států amerických. Jen několik týdnů po volbách se Kennedy těšil z další dobré zprávy. Manželka Jacqueline porodila zdravého syna Johna. Kromě role matky se Jacqueline, které veřejnost přezdívala Jackie, s grácií zhostila i role první dámy USA. Bílý dům zvelebovala na všech frontách. Zasloužila se o obnovu veřejných místností, zřídila v něm školku a vysadila zahradu. Zároveň v Bílém domě společně s manželem pořádala večírky nejen pro politiky, ale také umělce a americkou smetánku.
Osudný rok 1963
Role první dámy Jacqueline slušela. Vzhledem k jejímu původu se nebála sáhnout po drahých róbách a oslovit luxusní návrháře. Zároveň Jackie vynikala všeobecným přehledem a jazykovou výbavou. Není divu, že John Kennedy po pracovní cestě do Francie s úsměvem prohlásil: „Jsem mužem, který doprovázel Jacqueline Kennedyovou do Paříže." Pohádka o okouzlující Jackie a lidmi milovaném Johnovi by pravděpodobně pokračovala, kdyby nepřišel osudný rok 1963. V srpnu se manželům narodil čtvrtý potomek Patrick Bouvier, který zemřel dva dny po porodu. Neštěstí ale rodinu neopustilo a o slovo se znovu přihlásilo 22. listopadu 1963, v den, kdy byl spáchán atentát na Johna F. Kennedyho.
Po pohřbu manžela se Jackie přestěhovala do New Yorku, kde se pokusila žít v ústraní. O pozornost si řekla až v roce 1968, kdy se provdala za Aristotela Onassise, řeckého milionáře. Následně Jackie pobývala v Řecku a Paříži, ale mnoho času trávila také v New Yorku, kde její děti studovaly. Ani tento manželský svazek netrval věčně, a tak v roce 1975 Jackie znovu ovdověla. Poté se Jackie vrátila ke svému původnímu povolání a stala se konzultantkou ve společnosti Viking Press.
V lednu 1994 byla Jackie diagnostikovaná rakovina, které o čtyři měsíce později, ve svých 64 letech, podlehla.